Металорукав оцинкований, в ПВХ ізоляції, гермовводи

металорукав рзц с протяжкой оцинкованый

Металорукав РЗЦ оцинкований з протяжкою.

Металорукав РЗЦ діаметром 9 - 50 мм, призначений для захисту та монтажу електричних, інформаційних, телевізійних кабелів та дротів в бетонних та цегляних стінах, за гіпсокартоном, у фальш підлогах, стелях. Для зовнішньої прокладки кабелів в складських та виробничіх приміщеннях. 

металорукав РЗЦХ для прокладки провода кабеля

Металорукав РЗЦ-Х оцинкований з протяжкою.

Металорукав РЗЦ-Х діаметром 9 - 50 мм з бавовняним ущільненням, призначений для захисту та монтажу електричних, інформаційних, телевізійних кабелів та дротів в бетонних та цегляних стінах, за гіпсокартоном, у фальш підлогах, стелях. Для зовнішньої прокладки кабелів в складських та виробничіх приміщеннях. Можна використовувать для вентиляційних систем, транспортування порошкоподібних та сипучіх матеріалів.

металорукав в пвх изоляции для провода кабеля

Металорукав РЗЦ-П оцинкований, ізольований з протяжкою.

Металорукав РЗЦ-П діаметром 9 - 50 мм з ізоляційною оболонкою із ПВХ, призначений для захисту та монтажу електричних, інформаційних, телевізійних кабелів та дротів в умовах агресивних середовищ, приміщеннях з підвищеною вологістю, заправних комплексах, при використанні гермовводів ступінь захисту IP-65. Для зовнішньої прокладки кабелів в складських та виробничіх приміщеннях. Можна використовувать для вентиляційних систем, транспортування порошкоподібних та сипучіх матеріалів.

металический гермоввод для металорукава

Гермоввід для металорукава.

Металеві гермовводи з PG-різьбою PG9 - PG32, призначені для вводу металорукава в коробки та електро-щитові зборки, при використанні із металорукавом РЗЦ-П ступінь захисту зборки IP-65. Всі гермовводи комплектуються ущільнюючою шайбою та контргайкою.