Електромонтажні коробки для монтажу в утеплений фасад будівель

коробка копос приборная для утепленных стен kez

Електромонтажна приладова коробка для утеплених стін KEZ 

Для встановлення розеток та вимикачів в утепленных фасадах будівель з товщиною утеплюючої ізоляції 50-200 мм. В комплект пакування входять якісні дюбелі та саморізи для монтажу. Виключає виникнення теплових мостів.

запасная часть устаноочнвой коробки в утеплитель ND KEZ

Запасна частина, приладова коробка ND KEZ

Запасна частина коробки KEZ для встановлення в утеплених фасадах будівель

приладова коробка для утеплених фасадів будівлі KEZ 300

Електромонтажна приладова коробка для утеплених стін KEZ 300

Для встановлення розеток та вимикачів в утепленных фасадах будівель з товщиною утеплюючої ізоляції 50-300 мм. В комплект пакування входять якісні дюбелі та саморізи для монтажу. Виключає виникнення теплових мостів.

монтажная коробка копос для утепленных стен зданий kez-3

Електромонтажна приладова коробка для утеплених стін KEZ -3

Використовується для встановлення двох або трьох електричних приладів з міжосьовою відстанню 71 мм. в утеплені фасади будівель з товщиною утеплюючої ізоляції 50-250 мм. Підходить для монтажу приладів в двомістних та тримістних рамках зі ступенем захисту IP44 - ABB Levit, Legrand Valena IP44, Schneider Elso Fashion IP44. В комплект пакування входять якісні дюбелі та саморізи для монтажу, а також перегородка для відокремлення декількох мереж. Виключає виникнення теплових мостів.

панель електромонтажная для утепленных стен копос mdz

Монтажна панель для утеплених стін MDZ

Для встановлення електрообладнання, вуличних настінних світильників, датчиків руху, розеток до 400 В. та т.і., в будівлях з утепленими фасадами з товщиною утеплюючої ізоляції 50-200 мм. Можна створювати монтажні площини любих розмірів при використанні декількох монтажних панелей. В комплект пакування входять якісні дюбелі та саморізи для монтажу. Виключає виникнення теплових мостів. Навантаження 40 Н при відстані від фасаду 180 мм.

запасная часть монтажная панель ND MDZ для коробки в утеплитель MDZ

Запасна частина, монтажна панель ND MDZ для утеплених стін

Запасна частина монтажної панелі MDZ для встановлення в утеплених фасадах.

монтажна панель MDZ 300

Монтажна панель для утеплених стін MDZ 300

Для встановлення електрообладнання, вуличних настінних світильників, датчиків руху, розеток до 400 В. та т.і., в будівлях з утепленими фасадами з товщиною утеплюючої ізоляції 50-300 мм. Можна створювати монтажні площини любих розмірів при використанні декількох монтажних панелей. В комплект пакування входять якісні дюбелі та саморізи для монтажу. Виключає виникнення теплових мостів. Навантаження 40 Н при відстані від фасаду 180 мм.

монтажна панель MDZ XL

Монтажна панель для утеплених стін MDZ XL

Для встановлення електрообладнання, вуличних настінних світильників, датчиків руху, розеток до 400 В. та т.і., в будівлях з утепленими фасадами з товщиною утеплюючої ізоляції 50-200 мм., в чотири рази збільшена монтажна площина чим в стандартній панелі MDZ. В комплект пакування входять якісні дюбелі та саморізи для монтажу. Виключає виникнення теплових мостів. Навантаження 40 Н при відстані від фасаду 180 мм.

монтажна панель MDZ 300 XL

Монтажна панель для утеплених стін MDZ 300 XL

Для встановлення електрообладнання, вуличних настінних світильників, датчиків руху, розеток до 400 В. та т.і., в будівлях з утепленими фасадами з товщиною утеплюючої ізоляції 50-300 мм., в чотири рази збільшена монтажна площина чим в стандартній панелі MDZ. В комплект пакування входять якісні дюбелі та саморізи для монтажу. Виключає виникнення теплових мостів. Навантаження 40 Н при відстані від фасаду 180 мм.

коробка копос универсальная с крышкой для утепленных фасадов kuz-v

Коробка універсальна з кришкою для утеплених стін KUZ-V

Використовується як розподільна коробка, коробка для встановлення клеми громовідведення і т.і. Для утеплених фасадів будівель з товщиною утеплюючої ізоляції 80-140 мм. або для встановлення в тверді стіни, регульована глибина коробки. В комплект пакування входять: коробка з кришкою, саморізи з нержавіючої сталі, та ущільнювач. З коробкою можливе використання наступних комплектуючих: клемників S-KSK 2, безгвинтових клемників TYP-0..., рейки TS 35.

коробка копос универсальная для утепленных стен с откидной крышкой kuz-vo

Коробка універсальна з відкидною кришкою для утеплених стін KUZ-VO

Використовується як розподільна коробка, коробка для встановлення клеми громовідведення і т.і. Для утеплених фасадів будівель з товщиною утеплюючої ізоляції 80-140 мм. або для встановлення в тверді стіни, регульована глибина коробки. В комплект пакування входять: коробка з відкидною кришкою, внутрішня монтажна панель, саморізи з нержавіючої сталі, та ущільнювач. З коробкою можливе використання наступних комплектуючих: клемників S-KSK 2, безгвинтових клемників TYP-0..., монтажних панелей PN KUZ, рейки TS 35.

коробка копос распределительная для утепленных стен с тубусом kuz-vi

Коробка універсальна з кришкою та тубусом для утеплених стін KUZ-VI

Використовується як розподільна коробка, коробка для встановлення клеми громовідведення і т.і. Для утеплених фасадів будівель з товщиною утеплюючої ізоляції 120-330 мм., регульована глибина коробки. В комплект пакування входять: коробка, тубус, зовнішня та внутрішня ізоляція, кріпильний матеріал, кришка та саморізи з нержавіючої сталі, ущільнювач. Виключає виникнення теплових мостів. З коробкою можливе використання наступних комплектуючих: клемників S-KSK 2, безгвинтових клемників TYP-0..., рейки TS 35.

коробка копос универсальная для утепенных стен с тубусом и откидной крышкой kuz-voi

Коробка універсальна з відкидною кришкою та тубусом для утеплених стін KUZ-VOI

Використовується як розподільна коробка, коробка для встановлення клеми громовідведення і т.і. Для утеплених фасадів будівель з товщиною утеплюючої ізоляції 120-330 мм., регульована глибина коробки. В комплект пакування входять: коробка, тубус, зовнішня та внутрішня ізоляція, кріпильний матеріал, відкидна кришка, монтажна панель та саморізи з нержавіючої сталі, ущільнювач. Виключає виникнення теплових мостів. З коробкою можливе використання наступних комплектуючих: клемників S-KSK 2, безгвинтових клемників TYP-0..., монтажних панелей PN KUZ, рейки TS 35.

металический прибороноситель для установки розеток до 400 В копос pn kuz

Монтажна панель, приладоносій PN KUZ

Утримувач приладів для встановлення вбудованих штепсельних розеток 400 В (16А). Встановлюється під монтажну панель, що постачається для комплектів KUZ-VI та KUZ-VOI. Підходящі силові прилади: SEZ IEN 1653, SEZ IEN 1643. З монтажною коробкою KUZ глибиною мін. 105 мм - MENNEKES TYPE 1385, BALS TYPE 132001, ABB 416RU6