Електромонтажні приладові та розподільні коробки для монтажу в гіпсокартонні та дерев'яні стіни

коробка копос установочная в гипсокартон ku 68/71l

Коробка універсальна KU 68/71L1

Коробка універсальна в гіпсокартон 73х35 мм, коробки можна з'єднувати між собою з міжосьовою відстанню 71 мм, а також з'єднувати з коробками  KPR 68/71L. Можно з'єднувати максимально три коробки в один ряд, на дні коробки знаходиться шип для позначення точки свердління. З коробкою можливе використання наступних комплектуючих: кришки V68, безгвинтових клемників TYP-0... та клемників S-66.

коробка копос универсальная kul 68-45/ld еластичные кабельные вводы

Коробка універсальна KUL 68-45/LD

Коробка універсальна в гіпсокартон 73х45 мм, коробки можна з'єднувати між собою з міжосьовою відстанню 71 мм. за допомогою з'єднувачів SKLD 2, вхідні отвори виготовлено з еластичного матеріалу, монтаж кабелю проводиться шляхом прориву мембрани гострим предметом з наступним вводом кабелю або труби в отвір що утворився. Коробки можна використовувати в дерев'янних будинках. З коробкою можливе використання наступних комплектуючих: кришки V68, безгвинтових клемників TYP-0..., клемників S-66 та з'єднувачів SKLD 2.

коробка копос распределительная с крышкой kul 68-45/ld2 еластичные кабельные вводы

Коробка розподільна KUL 68-45/LD2 з кришкою

Коробка розподільна в гіпсокартон 73х45 мм з кришкою V68, вхідні отвори виготовлено з еластичного матеріалу, монтаж кабелю проводиться шляхом прориву мембрани гострим предметом з наступним вводом кабелю або труби в отвір що утворився. Коробки можна використовувати в дерев'янних будинках. З коробкою можливе використання наступних комплектуючих: безгвинтових клемників TYP-0... та клемників S-66.

коробка установочная kprl 68-70/ld в гипсокартон еластичные кабельные вводы


Коробка універсальна KPRL 68-70/LD

Коробка універсальна в гіпсокартон 73х70 мм, коробки можна з'єднувати між собою з міжосьовою відстанню 71 мм. з'єднувач входить в комплект, за допомогою з'єднувачів SKLD 2 можна з'єднувати з коробкою KUL 68-45/LD. Можна з'єднувати максимально три коробки в один ряд, вхідні отвори виготовлено з еластичного матеріалу, монтаж кабелю проводиться шляхом прориву мембрани гострим предметом з наступним вводом кабелю або труби в отвір що утворився, при необхідності мембранний вхід можна видалити повністю. Коробки можна використовувати в дерев'янних будинках. З коробкою можливе використання наступних комплектуючих: кришки V68, безгвинтових клемників TYP-0..., з'єднувачів SKLD 2.

коробка копос универсальная углубленная соединяемая kpr 68/71l

Коробка універсальна KPR 68/71L

Коробка універсальна в гіпсокартон 70х73 мм, коробки можна з'єднувати між собою з міжосьовою відстанню 71 мм, а також з'єднувати з коробками  KU 68/71L1. Підходить для встановлення приладів з великою монтажною глибиною, або для встановлення клемника під розеткою або вимикачем, на дні коробки знаходиться шип для позначення точки свердління. З коробкою можливе використання наступних комплектуючих: кришки V68, безгвинтових клемників TYP-0... та клемників S-66.

коробка копос изоляционная установочная ki 68 l/1

Коробка ізоляційна універсальна KI 68 L/1

Коробка ізоляційна універсальна в гіпсокартон 80х50 мм, коробку можна встановлювати в матеріали з класом горючості А-С3, коробка складається з зовнішнього корпуса та коробки KUL 68-45/LD. З коробкою можливе використання наступних комплектуючих: кришки V68, безгвинтових клемників TYP-0... та клемників S-66.

коробка установочная KPL 64-40/LD в гипсокартон еластичный кабельный ввод

Коробка приладова KРL 64-.../LD

KPL 64-40/LD - коробка приладова в гіпсокартон 68х40 мм,

KPL 64-45/LD - коробка приладова в гіпсокартон 68х45 мм,

KPL 64-50/LD - коробка приладова в гіпсокартон 68х50 мм,

вхідні отвори виготовлено з еластичного матеріалу, монтаж кабелю проводиться шляхом прориву мембрани гострим предметом з наступним вводом кабелю або труби в отвір що утворився, при необхідності мембранний вхід можна видалити повністю. Коробки можна використовувати в дерев'янних будинках. З коробкою можливе використання наступних комплектуючих: кришки V68, безгвинтових клемників TYP-0....

коробка приладова універсальна KPRL 64-60/LD

Коробка універсальна KPRL 64-60/LD

Коробка універсальна в гіпсокартон 68х60 мм, вхідні отвори виготовлено з еластичного матеріалу, монтаж кабелю проводиться шляхом прориву мембрани гострим предметом з наступним вводом кабелю або труби в отвір що утворився, при необхідності мембранний вхід можна видалити повністю. Коробки можна використовувати в дерев'янних будинках. З коробкою можливе використання наступних комплектуючих: кришки V68, безгвинтових клемників TYP-0....

коробка двойная установочная KPL 64-40/2LD еластичные кабельные вводы

Коробка приладова KРL 64-40/2LD, KРL 64-50/2LD

KPL 64-40/2LD - коробка приладова в гіпсокартон 68х140х40 мм,

KPL 64-50/2LD - коробка приладова в гіпсокартон 68х140х50 мм,

підходить для монтажу розеток та вимикачів в двомісній рамці, підвищена міцність спрощує встановлення приладів, на дні коробки знаходяться шипи для позначення точок свердління. Вхідні отвори виготовлено з еластичного матеріалу, монтаж кабелю проводиться шляхом прориву мембрани гострим предметом з наступним вводом кабелю або труби в отвір що утворився, при необхідності мембранний вхід можна видалити повністю. Коробки можна використовувати в дерев'янних будинках. З коробкою можливе використання наступних комплектуючих: кришки VKP 64/2L, безгвинтових клемників TYP-0....

коробка копос приборная трехместная в гипсокартон kp 64/3l еластичные кабельные вводы

Коробка приладова KРL 64-50/3LD

Коробка приладова в гіпсокартон 68х209х50 мм, підходить для монтажу розеток та вимикачів в тримісній рамці, підвищена міцність спрощує встановлення приладів, на дні коробки знаходяться шипи для позначення точок свердління. Вхідні отвори виготовлено з еластичного матеріалу, монтаж кабелю проводиться шляхом прориву мембрани гострим предметом з наступним вводом кабелю або труби в отвір що утворився, при необхідності мембранний вхід можна видалити повністю. Коробки можна використовувати в дерев'янних будинках. З коробкою можливе використання наступних комплектуючих: безгвинтових клемників TYP-0....

коробка копос приборная установочная четырех кратная в гипсокартон kpl 64-50/4ld

Коробка приладова KРL 64-50/4LD

Коробка приладова в гіпсокартон 68х280х50 мм, підходить для монтажу розеток та вимикачів в чотиримісній рамці, підвищена міцність спрощує встановлення приладів, на дні коробки знаходяться шипи для позначення точок свердління. Вхідні отвори виготовлено з еластичного матеріалу, монтаж кабелю проводиться шляхом прориву мембрани гострим предметом з наступним вводом кабелю або труби в отвір що утворився, при необхідності мембранний вхід можна видалити повністю. Коробки можна використовувати в дерев'янних будинках. З коробкою можливе використання наступних комплектуючих: безгвинтових клемників TYP-0....

коробка копос приборная установочная пяти кратная в гипсокартон kpl 64-50/5ld

Коробка приладова KРL 64-50/5LD

Коробка приладова в гіпсокартон 68х352х50 мм, підходить для монтажу розеток та вимикачів в п'ятимісній рамці, підвищена міцність спрощує встановлення приладів, на дні коробки знаходяться шипи для позначення точок свердління. Вхідні отвори виготовлено з еластичного матеріалу, монтаж кабелю проводиться шляхом прориву мембрани гострим предметом з наступним вводом кабелю або труби в отвір що утворився, при необхідності мембранний вхід можна видалити повністю. Коробки можна використовувати в дерев'янних будинках. З коробкою можливе використання наступних комплектуючих: безгвинтових клемників TYP-0....

коробка копос распределительная 105 мм в гипсокартон с крышкой ko 97/ld

Коробка розподільна KО 97/LD з кришкою 

Коробка розподільна в гіпсокартон 103х55 мм. з кришкою KO 97 V, має велику кількість вхідних отворів для виконання більш об'ємної інсталяції. Вхідні отвори виготовлено з еластичного матеріалу, монтаж кабелю проводиться шляхом прориву мембрани гострим предметом з наступним вводом кабелю або труби в отвір що утворився. Коробки можна використовувати в дерев'янних будинках. З коробкою можливе використання наступних комплектуючих: безгвинтових клемників TYP-0... та клемників S-96, SP-96.

коробка копос распределительная квадратная с крышкой в гипсокартон 116х116х45 ko 110/l

Коробка розподільна KО 110/L з кришкою та перегородкою

Коробка розподільна з кришкою та перегородкою в гіпсокартон 116х116х45 мм. Коробка може бути використана з клемною інсталяцією S-96, SP-96 або двума клемними інсталяціями S-66, відокремленими одна від одної перегородкою та підключити дві незалежні мережі з напругою до 400 В. З коробкою можливе використання наступних комплектуючих: безгвинтових клемників TYP-0..., та клемників S-66S-96, SP-96.

коробка копос распределительная квадратная с крышкой в гипсокартон 155х155х64 ko 125/1l

Коробка розподільна KО 125/1L з кришкою

Коробка розподільна з кришкою в гіпсокартон 155х155х64 мм. має велику кількість вхідних отворів для кабелів та труб, в коробку можливе встановлення несучої рейки TS 35. Пази в кутах коробки дають змогу вирівняти кришку, для полегшення маніпуляцій з проводами можна видалити всю бічну стінку коробки. З коробкою можливе використання наступних комплектуючих: безгвинтових клемників TYP-0..., клемників S-66S-96 та SP-96, клемм вирівнювання потенціалів EPS-3, рейки TS 35.

коробка розподільна з кришкою KO 180/LD

Коробка розподільна KО 180/LD з кришкою

Коробка розподільна з кришкою в гіпсокартон 183х143х72 мм. має велику кількість вхідних отворів для кабелів та труб, в коробку можливе встановлення несучої рейки TS 35. Вхідні отвори виготовлено з еластичного матеріалу, монтаж кабелю проводиться шляхом прориву мембрани гострим предметом з наступним вводом кабелю або труби в отвір що утворився. Коробки можна використовувати в дерев'янних будинках. З коробкою можливе використання наступних комплектуючих: безгвинтових клемників TYP-0..., клемників S-KSK 2, рейки TS 35.

коробка копос распределительная прямоугольная с крышкой в гипсокартон 234х176х69 kt 250/l

Коробка розподільна KТ 250/L з кришкою

Коробка розподільна з кришкою в гіпсокартон 234х176х76 мм. має велику кількість вхідних отворів для кабелів та труб, в коробку можливе встановлення несучої рейки TS 35. Пази в кутах коробки дають змогу вирівняти кришку, для полегшення маніпуляцій з проводами можна видалити всю бічну стінку коробки. З коробкою можливе використання наступних комплектуючих: безгвинтових клемників TYP-0..., клемників S-66S-96 та SP-96, клемм вирівнювання потенціалів EPS-3, рейки TS 35.

коробка копос универсальная в гипсокартон установочная монтажная kuh 1/l

Коробка універсальна KUН 1/L 

Коробка універсальна в гіпсокартон 132х90х57 мм, велика ємність коробки дозволяє встановити під прилад активні елементи, а також встановити клемник S-66 прямо під приладом. З коробкою можливе використання наступних комплектуючих: кришки V68, безгвинтових клемників TYP-0... та клемників S-66.